Taksimhost Hakkımızda

Taksimhost, hem bireylere hem de kurumlara kaliteli web barındırma (hosting) çözümleri sunan, son derece deneyimli çalışanlardan oluşan bir hosting sağlayıcıdır.

Hedefimiz, sizi memnun edecek hosting hizmetini ve bunun desteğini, en uygun maliyetle size sunmaktır. Bu hedefimize ulaşmak için en modern sunucu ve bağlantı teknolojilerine yatırım yapıyoruz ve müşterilerimize hiçbir ek masraf çıkarmaksızın teknolojimizi sürekli olarak yeniliyoruz. Bugüne dek on binlerce memnun hosting müşterisinden edindiğimiz deneyimi size de aktarmak için can atıyoruz.

Taksimhost’a güvenebilirsiniz! Taksimhost, Türkiye’de “yer sağlayıcı faaliyet belgesi”ne sahip sayılı hosting şirketlerinden biridir. Taksimhost’tan yapacağınız tüm alışverişler faturalandırılır ve faturanız adresinize ücretsiz olarak gönderilir. Deneyimli teknik ekibimiz tüm sunucularımızın sorunsuz çalışmasını sağlar, ancak herhangi bir problem yaşamanız durumunda destek ekibimiz de her zaman yardıma hazırdır.

Teknolojimiz bizi farklı kılan noktalardan biridir. Taksimhost müşterilerinin web siteleri, yılların deneyiminden yola çıkarak özel olarak yapılandırdığımız sunucularda (server) barındırılır. Sunucularda çalışan tüm işletim sistemi ve servisler teknisyenlerimiz tarafından elle kurulur. Tüm Taksimhost sunucularında özgür yazılım ya da lisanslı, yasal yazılımlar kullanılır.