Ekstra İşlemler

Hosting Adı Değişikliği

Mevcut hostinginizin adı yeni belirteceğiniz isimle değiştirilecek. Böylece sitenize artık eski isimle değil yeni isimle giriş yapabileceksiniz.

8.26 TL Tek Ödeme KDV Dahil

Hosting Taşıma

Hosting taşıma işlemi sırasında E-posta hesapları ve E-postalar taşınmamaktadır. Ayrıca MSSQL ve MySQL veritabanı taşıma işlemleri için eski hostinginizin MSSQL ve MySQL veritabanlarının yedeklerinin alınabiliyor olması gerekmektedir..

35.40 TL Tek Ödeme KDV Dahil

Hosting Yedek Yükleme

Bu paket sadece linux bayi ve linux hosting paketleri için geçerlidir. Sistemlerimiz tarafından alınan haftalık yedeklemenin sitenize geri yüklenmesini kapsamaktadır. Bu işlem sırasında Hostinginiz tamamen silinip, sistemlerimizdeki yedekten geri yüklenecektir.

17.70 TL Tek Ödeme KDV Dahil

Hosting Silip Tekrar Açmak

Hosting ayarlarını bozan bir müşterinin hostinginin ayarlarını ilk aldığı günki hale döndürmek için paketi satın alıp Hosting hesabınızı sildirip tekrar açtırabilirsiniz.

8.26 TL Tek Ödeme KDV Dahil

Script Kurulumu

Firmamızdan almış olduğunuz PHP destekli hosting paketlerine Joomla, SMF(Forum), phpBB(Forum) ve WordPress(Blog-Günlük) yazılımlardan birini kurdurabilirsiniz. Paket bir defaya mahsus kurulum içermektedir. Tema kurulumu, yazılım hatası, bileşen yüklemesi gibi işlemler paket içeriğinde bulunmamaktadır.

8.26 TL Tek Ödeme KDV Dahil

Hosting IP Adresi Satın Al

Hostinginiz için özel ip adresi alarak SSL sertifikanızı çalıştırabilirsiniz. Yada sitenize alan adı olmadan sadece ip adresinden erişebilirsiniz.

100 TL Yıllık KDV Dahil